Alphaville Studios
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Alphaville Studios Pirapora hebben een rustige ligging en bieden gemakkelijke toegang tot het Municipal Historic Museum op 17 minuten wandelen ervandaan. Er is draadloos internet voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.
Het appartement is gelegen op 2 km van het St. Franciscus-museum.
Dit appartement heeft een balkon en een terras met airconditioning voor optimaal comfort. Alphaville Studios bieden gasten de handige voorziening van handdoeken in de badkamer. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.
De accommodatie biedt een kitchenette.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zonneterras
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Geluiddichte kamers
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Alphaville Studios?
Het duurt 20 minuten lopen om van Alphaville Studios naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Alphaville Studios?
Alphaville Studios heeft privéparkeren. - ❓
Wat is de grootte van Alphaville Studios?
Alphaville Studios bestaat uit 32 vierkante meters. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in het appartement verblijven?
In het appartement kunnen maximaal 2 gasten verblijven.